Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2009, 21:51   #365
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
X wtrąc
- Czarny elf nie jest naszym przyjacielem.
- Uuuuui!
- My zabijać...to znaczy zabijamy czarne elfy.
- Uuuui! Yhy yhy, zabijać! – pokiwał pochwalnie głową w zamyśleniu.
- Jeśli pomożemy Wam i zabijemy czarnego elfa Wy pomożecie nam?
- Pomóc zabić czarny elf, yhy, yhy! Elfy tszy, czarny elf jeden! – kalkulował na głos szaman. – Elfy mają wielki spasiony pająk i wilk! Yhy yhy, my pomóc zabić zły, czarny elf!
- Poszukacie starego drwala w Waszym lesie?
- Yhy yhy! Uiii tak! Możemy pomóc szukać stary człowiek z siekierą, ale czarny, zły elf musi iść stąd, tak tak, zabić zły elf! Wy się go pozbyć, on niebezpieczny, bardzo!
Jeden z goblinów wybiegł z chaty po prawej i pognał do szamana. Szeptał mu coś na ucho, łypią cna was krzywym okiem.
- Yhy yhy... – mruczał szaman.
Goblin odbiegł, wciąż krzywo na was patrząc.
- Zły elf ukrył się w jaskini! – ogłosił szaman. – Wystraszył karzeł, yhy, karzeł pójść do jaskini, ale uciec! Zły elf nadal tam jest! Bardzo, bardzo niebezpieczny zły czarny elf! Elfy uważać w jaskini, zły elf bardzo bardzo dobrze czuje się w jaskiniach, yhy, nie będzie chciał odejść łatwo, nie nie!
X
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline