Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2009, 13:22   #5
Michalius
 
Reputacja: 1 Michalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodze
<spoiler discussion>

A Dak'kon nie był przypadkiem jedynie ostatnim zerthem z tego miasta które przez jego wątpliwości zostało zniszczone (nie pamiętam w tym momencie nazwy)? Wtedy raczej wszystko by pasowało, a wspomnienie w Neverwinterze 2 chyba utwierdza go w kanonie...

</spoiler>

A to wydanie mnie nie interesuje. Powód? Mam zakupione wydanie z Extra Klasyki.

BTW: Planescape to chyba jedna z naprawdę niewielu gier z takim supportem graczy. Jakieś Fix-packi, restoration packi i inne wyroby patchopodobne są wciąż w produkcji. Ostatnio zainstalowałem sobie w grudniu chyba, razem z wyjściem jakiejś nowej wersji jednego z patchów... (btw - szkoda ze nie są przystosowane do polskiego gracza, były trzy wersje językowe - angielska która miała również poprawiać błędy gramatyczne angielskiego wydania itp, niemiecka i hiszpańska bodajże... Co prawda te dwie ostatnie nie miały zmieniać żadnych napisów, ale i tak opis miecza Dak'kona i kilku czarów okazał się być w języku Goethego)
 
__________________
if (Youre_Happy && You_Know_It)
{
Clap_Your_Hands;
}
Michalius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem