Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2009, 20:47   #12
Kata
 
Kata's Avatar
 
Reputacja: 1 Kata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputację
Zgorzkniały sposób w jaki patrzyła na mówiącą do niej kobietę Samatha mówił sam za siebie. Nie miła ona dla niej ni krzty szacunku. Nie powiedziała jednak nic ignorując całą wypowiedź. Sprężona niczym osaczona kocica zmierzyła znów mówiącą do niej kobietę wzrokiem.

~ Jeśli ta idiotka wejdzie mi w drogę straci te białe ząbki... ~

Posłała barmance niechętne spojrzenie po czym zwróciła twarz znów ku krasnoludowi.

- Wyzywam Cię! Na pojedynek kufelka! - uniosła zawadiacko brwi i uśmiechnęła się łagodząc w pewien sposób atmosferę. Nie chciała zbędnych kłopotów w nowym mieście choć jeśli takowe by same by przydreptały bez wahania stawiłaby im czoła. Zmrużyła kocio oczy, co raz zerkając czy aby czarny elf nie kombinuje czegoś na boku.

- Nie dasz mi rady, jestem Samantha z klanu wilka. Przepiłam nie jednego takiego jak Ty... Jeśli wygram zgolę Ci brodę... - syknęła rozbawiona w języku krasnoludów ukazując kiełki w swoim uśmieszku - Podejmujesz wyzwanie?
 
__________________
In the misty morning, on the edge of time
We've lost the rising sun
Kata jest offline