Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2009, 20:18   #16
Mal
 
Mal's Avatar
 
Reputacja: 1 Mal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodze
Postaram się, żeby tematyka różniła się baaaardzo od obydwu, które wymieniłeś. Będzie to o tyle trudne, że nie oglądałem tych filmów i nie mam żadnego porównania. Wolę zagadkowość, jak w The Lost i w X-Files. Zawsze stronię i będę stronił od oklepanych już i znanych dobrze historyjek. Ale humoru i horroru pewnie i tak nie zabraknie. To znaczy, o ile w ogóle sesja dojdzie do skutku, bo jak dotąd nie widzę zainteresowanych. Może i są, ale nie dostałem jeszcze od nikogo odpowiedniej KP w PW.

Cytat:
Napisał Lunar Zobacz post
...Tytuł od razu przypomniał mi koszmar dzieciństwa. Zielone glutki goniące cię po pokładzie statku w Unrealu...
Myślę, że tym razem głównie to Glutków będą wszyscy ganiać.

Tworząc kartę postaci, trzeba będzie się teraz dopasować do tej, nadesłanej przez jednego z graczy:

Imię:
Antertit
Ekwipunek:
Przechowywany jest w płynie wewnąrz ich ciała, Antertit potrafi wyciągać i wkładać do wnętrza swego ciała różne przedmioty. Obecnie "pływa" w nim:
- Zaginacz czasoprzestrzeni - pozwala na szybkie przemieszczanie się na krótkich dystansach, niestety baterie pozwalają tylko na jeden skok w czasoprzestrzeń, a ich ładowanie jest bardzo długie.
- Komunikator hologramowy - to bardziej jest test IQ nowo poznanych istot niż komunikator. Lecz w pewnym sensie pozwala na komunikację między istotami. Wyświetla trójwymiarowy hologram z prostymi zagadkami logicznymi, które sprawdzą poziom inteligencji obiektu badań.
- Komputer - z wyglądu zewnętrznego przypomina małą, czarną kuleczkę. Potrafi wyświetlić hologram i zapisywać ogromne ilości danych.
- Koghofnin - to urządzenie pełni funkcję obronną, działaniem przypomina ludzki paralizator lecz jest bardziej skuteczny i działa na większe dystanse.
Wygląd postaci:
Jest to kleista kupka, przypominająca budyń lub jakąś smołę. Dzięki pół przezroczystej budowie ciała można dostrzec wewnętrzne organelle. Ewolucja wykształciła u tych dziwnych istot zarówno płuca jak i skrzela, mogą pobierać powietrze także całą powierzchnią ciała. Większość pobieranego tlenu idzie do mózgu, gdyż zajmuję prawie połowę objętości ich organizmu. Wszystkie składniki odżywcze pływają swobodnie we wnętrzu ich organizmu dzięki zielonkawemu płynowi który zastępuje im zarówno układ krwionośny jak i pokarmowy oraz wydalniczy.
Zdolności:
Antertit ma niezwykłą zdolność zmiany kształtu i nie ma określonej podstawowej formy, dzięki temu potrafi świetnie się maskować w każdym otoczeniu. Posiada także już wspomnianą zdolność przechowywania przedmiotów we własnym wnętrze. Antertit jest konstruktorem, a jego maszyny znajdują różne zastosowania na statku, tak na przykład sam wymyślił i skonstruował "Zaginacz czasoprzestrzeni".
Wpływ na Ziemię i jej mieszkańców:
Gluty z powodu swej radioaktywności powodują zżółkniecie roślinności oraz wypalanie w nich dziur. Ludzie po zetknięciu z nimi odczuwają pieczenie skóry, a w miejscu zetknięcia się z Glutem powstaje zaczerwienienie. Czasami także jest wypalana część skóry lub nawet tkanek, lecz to zależy od długości kontaktu oraz od głębokości na jakiej znalazła się ludzka skóra w ciele Gluta.
 

Ostatnio edytowane przez Mal : 25-06-2009 o 20:29.
Mal jest offline