Wątek: Smoki[Autorski]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2009, 22:21   #23
adurell
 
adurell's Avatar
 
Reputacja: 1 adurell nie jest za bardzo znany
Algalon, łopocząc skrzydłami, zszedł do lądowania. "Drowy", pomyslał. "Skad tu się wzieły te ponure stworzenia? Doprawdy, ciekawa mieszanka kulturowa.
Choc prawdopodobnie to one maja moje rzeczy, muszę robic dobra minę do złej gry". Westchnął w milczeniu.

Po wyladowaniu jednak, całą uwage skupił na białym Alabastryxie. Miał nadzieję na pomyślny wynik rozmowy, bowiem osłabiony kradzieżą potrzebował sprzymierzeńca.

"Witaj, Biały Alabastryxie, nie lekaj się mnie bowiem przybywam w pokojowych zamiarach. Jam jest Algalon Lazurowy, zwany również Tkaczem czarów. Wydaje mi się, sądzac po tym co zobaczyłem dzieki mojej magii, że dzielimy wiele celów. Wydaje mi się więc mozliwe, abyśmy zawiazali sojusz. Jeżeli moja propozycja wydaje Ci się mozliwa do zaakceptowania, proponowałbym rozmowę na osobności. Wiesz przecie, że ściany maja uszy i dwóch innych pretendentów do tronu może czaić się wszędzie albo przy pomocy szpiegów podsłuchiwać tą ważną konwersacje."

Skarb może poczekać. Pierw zabezpieczmy się, aby nie zostac samemu przeciwko trzem.
 
__________________
"Another tricky little gun
Giving solace to the one
That will never see the sunshine "
adurell jest offline