Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2009, 05:42   #11
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
‘pool, wsłuchiwała się spokojnie w wypowiedź mężczyzny, nadal skupiając swój wzrok na Magnusie. Po chwili zrobiła pół obrót w kierunku ‘BT nadal mijając go wzrokiem, a następnie zaczęła otwierać usta, poklepując jedno uchu i przechylając głowę w przeciwną stronę
-Wybacz, nic nie słyszałam, co mówiłeś?
-„...-wzdryg- Aaa! Pająk!- podnosi dłoń -A, nie to fałszywy alarm.
-Wiesz, to ucho akurat miałam zatkane. Niech zgadnę, mówiłeś coś co miało mnie rozdrażnić? Zanim zaczniesz prawić mi komplementy, może powiedz mi kim ty do cholery jesteś, (i skąd się wziąłeś) na moje oko to sklejką Black Panter, Spiderman'a i Marty'iego Feldman'a. Pewnie nazwałeś się jakoś Milk Spider, albo coś w ten deseń?
Po chwili objęła 'BT jedną ręką i przytuliła wypinając dumnie pierś w stronę Magnusa.
-No cóż, nie każdy rodzi się z wyobraźnią. Ale nie martw się, przy okazji. Miło mi, na imię mam Deadpool 'Merc with Mouth' przyjemność po twojej stronie. Z tego co rozumiem to nastąpiła mała pomyłka, i wszyscy siedzimy na tym samym wozie, więc nie ma się co na siebie gniewać. Posłuchaj 'milky z przyjemnością pozwolę ci postawić mi piwo, tak na zgodę i nowy początek. Co ty na to Marty?
 

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 26-06-2009 o 14:23. Powód: Dałam za mało od siebie, już poprawiam :)
Kawairashii jest offline