Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2009, 14:45   #14
Demogorgon
 
Reputacja: 1 Demogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znany
No nie, z niektórymi ludźmi to się zwyczajnie nie da po dobroci. Sam nie wiem którym z tej dwójki palantów powinienem zająć się najpierw. Kobieta jest bardziej irytująca. Deadpool. Tak się nazywa taki frajer, którego wpadki stały się już legendarne w półświatku. Wolę nie wiedzieć, co ona ma z nim wspólnego.
-Zabieraj te łapy. - Warknąłem i nie czekając na odpowiedź wyszarpnąłem rękę z jej uchwytu, chwyciłem ja za gardło i odrzuciłem kawałek dalej. -A dla twojej wiadomości, jestem Black Tarantula. Na sam mój widok Spider-Man potrzebuje zmiany spodni.
Drugi natręt właśnie nazwał mojego syna bękartem. Co prawda nieświadomie, ale zasłużył na upomnienie.
- Masz dzieci? - Pytam go, nawet nie odwracając wzroku w jego stronę. - Ja mam, syna. - Odwracam się w jego stronę i spoglądam mu głęboko w oczy. - Obraź go jeszcze raz, a dostaniesz tak mocno w***l, że te twoje demony uciekną na sam twój widok. - Mówię, a jedno spojrzenie w moje oczy wystarczy, aby przekonać go, że nie żartuję.
 
Demogorgon jest offline