Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2009, 21:45   #19
DeBe666
 
DeBe666's Avatar
 
Reputacja: 1 DeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodze
YouTube - My Name Is Nobody soundtrack.

Grey i Danny
Monter wynurzył się z bebechów maszyny i podszedł do was. Nie krępował się podać wam ubrudzoną lepkim smarem dłoń. Zauważyliście, że oprócz wady mowy –jąkania- technik miał na dodatek tik nerwowy. Co parę minut napinał szybko mięsień jednego policzka, co wyglądało jakby przez ułamek sekundy uśmiechał się półgębkiem.
Przemilczał pytanie zadane przez Danny’ego jakby w ogóle go nie usłyszał. Widocznie jego duma inżyniera została mocno urażona przez nieznajomego G.I Joe. Posłał Maverick’owi jedynie znudzone spojrzenie po czym odwrócił się do Grey’a.
- Nazywam się Jeff Lambert- odparł przyjaźnie- siadajcie, właśnie zaczynam lunch.
Kopem przewrócił połamaną półkę, która odtąd służyła za prowizoryczny stół. Następnie jednym ruchem zagarnął parę puszek z ziemi i jakieś resztki kurczaka, ukryte za ladą. O dziwo wciąż ciepłe. Zębami otworzył parę puszek Nuca-Coli. Wypluł kapsle na dłoń i schował w spodniach roboczych. Rzucił się na mięso i zaczął z pełnymi ustami opowiadać.
- Pytacie co tam stoi w rogu? Hmm...Spędzamy na tej stacji z Johny’m połowę swojego życia, więc pewnego dnia wpadłem na pomysł: cholera, może dałoby się umilić czas w pracy?
Nad tym cackiem pracuje od roku. Możecie wierzyć lub nie, ale cholera, jestem tylko tyle od ukończenia maszyny
- mówił gestykulując- Moja malutka, potrzebuje ostatniej częsci i już dzisiaj będzie odbierać ORBITAL!- zawołał z radością. Przez chwile milczał i wpatrywał się w wasze twarze.
- A ten Dodger należy do osoby, która przywiozła mi ostatni komponent potrzebny do obierania sygnału z kosmosu, transformator trójseparacyjny. Teraz wystarczy tylko wleźć na dach i podłączyć tęczęść do odbiornika na górze- powiedział szybko po czym zaczął powoli zagryzać kurczaka jakimś świństwem z puszki patrząc wam w oczy.

YouTube - The Good The Bad & The Ugly. Great soundtrack by Ennio Morricone

Khalid
Oczy momentalnie schowały się za ciemnymi lustrzankami, które po chwili znikły w samochodzie a ich miejsce zajęła wysuwająca się, centymetr za centymetrem lufa uzi. Khalid poczuł zimny dotyk metalu na brodzie. Z samochodu odezwał się chrypliwy szept. Niski, męski głos.
- Szczurek. Węszący szczurek. Spodobało wam się nasze autko? Czy może polujecie na szefa? Proponuje wam wziąć dupe w troki, albo poleje się z ciebie pieprzona jucha, zamszu. To samo się tyczy twoich kolesi. Obróć się tyłem do nas. Powooolii. Łapy w górę i masz tak stać póki nie wróci szef. Jeśli twoi przyjaciele- lufa uzi wskazała na Nelsona, Ant'a,Snake’a po czym powróciła w miejsce twojej brody- choćby pomyślą o dotknięciu spustu, poplamisz ten kurewsko ładny parking...
 

Ostatnio edytowane przez DeBe666 : 27-06-2009 o 21:51.
DeBe666 jest offline