Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2009, 11:17   #6
Aeth
 
Aeth's Avatar
 
Reputacja: 1 Aeth jest po prostu świetnyAeth jest po prostu świetnyAeth jest po prostu świetnyAeth jest po prostu świetnyAeth jest po prostu świetnyAeth jest po prostu świetnyAeth jest po prostu świetnyAeth jest po prostu świetnyAeth jest po prostu świetnyAeth jest po prostu świetnyAeth jest po prostu świetny
Cytat:
Chciałbym spytać jak to widzicie ? Czy takie ramy czasowe są w porządku, czy chcecie więcej/ mniej czasu ?
Jeśli o mnie chodzi, to tempo jednego posta na tydzień jest wręcz idealne. Miałam nawet pewne obawy, że będziesz wymagał szybszego odpisywania, a takiemu trochę trudno byłoby mi sprostać. Oczywiście, jeśli interakcja pomiędzy postaciami będzie jednak wymagała częstszej ingerencji, to mimo wszystko raczej nie powinno być problemu

A jeszcze o galerii postaci - jestem za, zarówno dla BG, jak i BN. Znacznie ułatwi to "orientację w terenie". Tylko pytanie: jeśli porozrzuca się opisy poszczególny BG/BN po całych komentarzach, to też może nie być łatwo ich znajdywać. Jak byłoby to rozwiązane?
 
__________________
"And I've been kicked by the wind, robbed by the sleet
Had my head stove in but I'm still on my feet
And I'm still willin'"
Aeth jest offline