Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2009, 13:41   #91
Gadul
 
Gadul's Avatar
 
Reputacja: 1 Gadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodze
Aiden Rozglądając się po okolicy poczuł jedynie pustkę, Wiatr miotał jego włosami, a on sam zamyśliwszy się w rozlegający go świat, Mówił sam do Siebie: Czym ja jestem, Dlaczego tu jestem, Czemu to robię. Lecz nie mógł tak długo myśleć ponieważ nie mieli na to czasu, w powietrzu było czuć zapach ciał i zła aurę. Aiden i reszta drużyny zaczęła się rozglądać za jakimiś samochodami, Myśleli nad rozdzieleniem się lecz nie wiem czy to jest dobry pomysł w pojedynkę ich łatwiej wyłapią i wymordują. Aidenowi przez głowę przechodziło milion pomysłów jak do tego doszło ,co to spowodowało lecz nic nie będzie pewny puki nie zobaczy tego na własne oczy. Aiden odwrócił się do Towarzyszy mówiąc: OK to co robimy rozdzielamy się czy idziemy razem puki nie widać tych truposzy? Najlepiej znaleźć parking jakiś czy garaż tam na pewno znajdzie się jakiś pojazd co wy na to?
 
Gadul jest offline