Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2009, 20:28   #43
MadWolf
 
MadWolf's Avatar
 
Reputacja: 1 MadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znany
Worenn szybko schował buteleczkę do wewnętrznej kieszeni kurty, dziękując Ardavalowi.
- Osobiście myślałem raczej o przypadkowym upadku z konia, albo postrzale z kuszy... - uśmiechnął się krzywo na zgorszone spojrzenie jakim obdarzył go starszy - żartuję przecież. - dodał, chociaż musiał przed sobą przyznać że pomysł był kuszący.
Właśnie miał zamiar szukać Zorana, ale ten odnalazł go pierwszy.
-Worren proponuję najpierw sprawdzić co dzieje się z Minserem, jest duże prawdopodobieństwo, że miał kaca i dlatego nie było go na zebraniu. Natomiast jeśli chodzi o Karbula to warto by było przepytać jego żonę czy miał powód wyjeżdżać i gdzie się udał.
- Racja - odparł - ale do tego chyba nie trzeba nas dwóch. Ja pójdę do Minsera, a ty zobacz czy żona Karbula orientuje się w sprawach męża... Nie wiem czy on tam się jej zwierza, ale spróbować warto. Spotkajmy się potem pod jego domem... najbliżej stamtąd do mnie. Przygotuję się do drogi i skoczymy za naszym uciekinierem jeśli będzie trzeba.
 

Ostatnio edytowane przez MadWolf : 28-06-2009 o 20:31.
MadWolf jest offline