Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2009, 09:36   #12
Zu
 
Reputacja: 1 Zu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Bowiem znaczna część dialogów opisuje świat, a nie relacje postaci.
Słucham? Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem sformułowanie "relacje postaci" w takim kontekście, jak Ty, ale jeśli masz na myśli opisy zachowań postaci i ich reakcji, to muszę kategorycznie zaprotestować. Trzaskanie przykładami mija się z celem, bo tego jest naprawdę dużo, ale z całą pewnością nie jest tak, że opisuje się otoczenie, a nie zachowania postaci. Jeśli masz natomiast na myśli reakcje NPC-NPC, towarzysz-towarzysz lub NPC-towarzysz, to cóż - nie zdarzają się specjalnie często, ale czy którykolwiek z ówczesnych cRPG jakoś szczególnie się wybija pod tym względem?

A ja powiem, że Arcanum mnie od siebie odepchnął. Począwszy od faktu, że był najnormalniej w świecie nudny (co z tego, że się trafiały różne ciekawe questy, skoro nie ma motywacji do odkrywania?), a skończywszy na tym, że mózg się lasuje od słuchania non-stop tych skrzypiec... może i należę do osób, które potrafią osiem godzin słuchać tego samego, ale litości, nie skrzypiec. Nie samych.
 
Zu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem