Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2009, 12:39   #388
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Fufi? Skąd tu wziął się Fufi?
Jeśli jest Fufi to jest i Nizz... Twarz orka przybrała kolor jego bielizny.
- Niespotykane
- ?
- Czerwienisz się.
- ?
- Myślałem, że orka nie można speszyć.
- Jak widzisz myliłeś się.
- Na całe szczęście.


Fufi podbiegł do orka mając na sobie coś co w standardach pająka mogło by być spadochronem, a dla Barbaka mogło być krótkimi spodniami. Ork spojrzał na familiara Nizz. Spojrzał najłagodniej, jak tylko potrafił. Nie chciał aby Fufi zwiał z jedyną szansą na normalne spodnie...
ORK COLOR by ~vandalocomics on deviantART
Gdy bijąca od orka łagodność zapewniła mu już portki, czem prędzej założył je na swe zielone, malutkie siedzenie... po czym wrócił wzrokiem do goblinów.

- No... Spodnie jak widzicie już mam... Czy jest szansa na jakąś gorzałkę i coś na zagrychę?? Głodnym!
Następnie niby od niechcenia rzucił w kierunku czubków drzew...
... już można!
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline