Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2009, 11:54   #57
Whiter
 
Whiter's Avatar
 
Reputacja: 1 Whiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnie
Oddział spełniał swoje zadanie. Łatwiej było coś zrobić mając nad sobą „kierownika” i nie będąc sam. Uliczka okazała się wyzwaniem bardziej „podbramkowym”. Strata dwojga ludzi była czymś haniebnym dla dowódcy. Ciasny zaułek nie dawał możliwości ucieczki, lecz kto myślał o ucieczce?! Sytuacje dało się wyciągnąć na korzyść obrońców.

Mores widząc zagubione miny kamratów postanowił nie złamać morale. Szybkimi gestami, i wyraziście wojskowym głosem wydał polecenia. Rzuciwszy spojrzenie na wejście, i wyjścia zaułka rzekł:

- Dobra panowie, teraz kurwa nam nie uciekną! Ustawić się w szyk. Ja z kowalem idę na jedną stronę. Halabardnik z miecznikiem stoją osłaniając nam tyły. Halabardnik z przykuca z dzidą do sztychu… jak kurwa na konnice ! Co się tak patrzysz? Do dzieła. Miecznik go obstawia, a łucznik napierdala strzałami z nad halabardnika.-kierując się w zamierzoną stronę rzucił przez ramię gwarnie- Tylko spróbujcie mnie zawieść, to kurwa tam na górze nie spierdolicie przede mną! Ja tam mam większe względy.
 
__________________
"Znaj siebie i znaj przeciwnika, a możesz stoczyć 100 bitew nie odnosząc porażki"
Sztuka Wojny
Whiter jest offline