Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2009, 12:30   #16
Zu
 
Reputacja: 1 Zu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłość
Podkreślę jeszcze, bo to chyba nie jest w tekście stuprocentowo jasne: w opisówce postać mówi sama o sobie! Czyli w pierwszej osobie, a nie trzeciej.

--------------------------------------------------------

Gdyby ktoś o tym jeszcze nie wiedział, Bergtagna odpadł z braku czasu, a jego miejsce zajął Potwór. Mam pytanie, czy ktoś wie co u Mae? Minął weekend, już koniec miesiąca, a jej ani widu ani słychu. Chyba ją badania pochłonęły...

Jeśli ktoś ma z nią kontakt, to poprosiłbym o jakieś info czy będzie mogła dołączyć - i jeśli tak, to kiedy.

--------------------------------------------------------

Chciałbym jeszcze coś dodać, bo o tym nie wspomniałem: z góry założyłem, że w większości światów można znaleźć rodzaj materiału, który po odpowiednim zaklęciu przez magów umożliwia tworzenie toreb i sakw, jakie pozwalają nieść więcej, niż sugerowałby to ich wygląd. W większości przypadków jest w nich tyle miejsca, co w dwóch dużych workach na śmieci, a ciężar przedmiotów jest o trzy czwarte mniejszy, niż normalnie. To zdecydowanie wygodniejsze, niż wymaganie od graczy realistycznego rozkładania ilości przedmiotów na "juczne możliwości" przeciętnej postaci...
 
Zu jest offline