Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2009, 13:30   #25
Demogorgon
 
Reputacja: 1 Demogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znany
(skoro jest pozwolenie od MG, to ja sobie trochę popiszę)

Uzyskawszy odpowiedzi na moje pytania, nad którymi zastanowię się później, podszedłem do Punishera. Jego znam z tej bandy najlepiej, przynajmniej ze słyszenia i prawdopodobnie jest najgroźniejszy z całej tej bandy. Gdyby przyszło mi z nimi walczyć, jego należałoby zdjąć w pierwszej kolejności. Ale byłoby to najtrudniejsze, nawet mimo zdolności regeneracyjnych Deadpool. Z prostego powodu - ten człowiek naprawdę jest groźny.
-Jesteś trupem, Castle. - Mówię do niego, wkładając ręce do kieszeni i uśmiechając się do niego luzacko. - Mówili ci to pewnie z milion razy. Jak się czujesz, wiedząc, że tym razem to nie czcza pogróżka, a stwierdzenie faktu dokonanego? Ciekaw jestem zresztą, co za sk***n zdołał wreszcie cię dopaść. - Mówię to spokojnie, bez groźby czy kpiny w głosie. Ale też bez lęku. Mimo, że wiem do czego jest zdolny, bynajmniej się go nie boję.
 
Demogorgon jest offline