Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2009, 21:34   #32
Eravier
 
Eravier's Avatar
 
Reputacja: 1 Eravier nie jest za bardzo znanyEravier nie jest za bardzo znanyEravier nie jest za bardzo znanyEravier nie jest za bardzo znanyEravier nie jest za bardzo znanyEravier nie jest za bardzo znany
Czas na moją opinię...

Co by tu napisać żeby się nie napisać. Anime ( oglądałem ) i przyznam że to jest jedno z tych w których z odcinka na odcinek zwiększa się tempo akcji. Każdy odcinek wnosi coś nowego ciekawego i ujmującego. Po obejrzeniu samo narzuciło mi się 100 różnych myśli np.

- Co ja bym zrobił gdybym miał takowy zeszycik ?
- Czy ich ruchy były naprawdę tak bystre może sam znalazłbym ciekawsze wyjście ?
- Chyba muszę obejrzeć jeszcze raz bo nie skumałem...
- ile razy muszę to obejrzeć zeby mi się znudziło ?
- L czy Kira ( klasyczne ) ?

Osobiście mam podzielone zdanie co do postaci ani jedna a ni druga nie były dobre a ni złe. Wydaje mi się ze po mimo różnic w zachowaniu między nimi byli podobni. Mam też przeczucie że to L wygrał... ale był zdany na porażkę.
Jak to możliwe cóż zaufał Lightowi do tego stopnia że ta tak na prawdę samotna osoba polubiła go i uznając za rywala uznała zarazem za przyjaciela.
Sądzę że nawet L po części popierał działania Kiry. Uważam też że on bardzo dobrze wiedział że zginie ale był na to gotowy. (może nawet tego oczekiwał)
Jednak nie mógł się też pogodzić z jego sposobem działania dlatego dał mu kilka lat życia jako przyjaciel i postanowił zostawić kogoś kto się z nim upora.

To by było na tyle ogólnie polecam...
 
Eravier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem