Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2006, 19:27   #272
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Alter

Spojrzał na niego groźnie. Aurora wzięła mnie po prostu na ramię i dała nogę. Chciała wrócić po ciebie, ale i tak byłoby już za późno.. Cóż.. prawie się uśmiechnął. Wiedziałem, że sobie sam poradzisz. A wilkołak.. Ty myślisz, że tak łatwo rozpoznać wilkołaka po pysku? Jakby się pokazał ze swojej ludzkiej strony, może bym poznał.. Przeczesał palcami włosy. Co prawda wyglądał znajomo.. Widziałem i znałem wiele wilkołaków.. Zamyślił się. Potem, zanim tu doszliśmy, rozdzieliliśmy się, żeby łatwiej było szukać.. Czegokolwiek, co było do znalezienia. Ale mieliśmy się spotkać POD HEAVEN! ryknął. Parę osób w pobliżu obejrzało się na niego. A co u ciebie? mruknął. Oberwało ci się od niego?
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline