Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2009, 19:22   #47
Altair Ahmed ibn Alahad
 
Altair Ahmed ibn Alahad's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputację
Ludzka natura tkwiąca e elfie, spadek po jego ojcu sprawił iż przysłowiowo woda się w nim zagotowała. Miał wielką chęć złapać szubrawca i cisnąć nim przez salę. Na szczęście natura elfa sprawiła iż zachował spokój i kamienną twarz. Odwrócił się w kierunku Lamberta, i zmierzył go bardzo krytycznym spojrzeniem. Mieszanką gniewu, pogardy i jeszcze kilku innych uczuć raczej nie pasujących do Elfów. Nic jednak nie mógł na to poradzić. Spojrzał się w oczy Lamberta i patrzył w niego około 5 sekund. Następnie rzekł bardzo spokojnie, ale tonem który świadczył o tym iż nie będzie mu w smak sprzeciw.
- Nie przywykłem do podobnego traktowania, i nie lubię gdy ktoś w taki sposób narusza moją hmmm przestrzeń osobistą. Nie rób tego więcej razy. To nie groźba to rada. Zamknął usta, zacisnął zęby poruszając kośćmi szczęki.
- Gdybyś zachował się jak przystało na cywilizowaną osobę to z chęcią udostępnił bym Ci możliwość przyjrzenia się rannym, baa były by nawet dla mnie cenne twoje ewentualne dygresje na ich temat. Suma sumarum jesteś bowiem osobą wykształconą, co sobie cenię. Altair opuścił głowę, spojrzał na obuwie Lamberta i znów wbił swoje oczy w jego oczy, po czym odezwał się
- Nie wykazałeś jednak podstaw ogłady i zachowałeś się jak cham i wieśniak. Nie wiem dlaczego i nie dbam o to. Może przez moje uszy, a może z innych powodów. W świetle jednak aktualnej sytuacji nie mogę pozwolić abyś widział się z rannymi nim będą na tyle zdrowi, aby w obecności przedstawicieli rady być przesłuchani. Zaś jeśli chcesz ich widzieć wcześniej będzie do tego niezbędna obecność Ardavala A teraz żegnam muszę się zająć rannymi. Po tym Altair się odwrócił po czym ruszył w kierunku wyjścia.
 
__________________
عـربي - إنجليزيعـربي - إنجليزي
Bądźcie zdrowi
Altair Ahmed ibn Alahad jest offline