Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2009, 23:23   #29
Drusilla Morwinyon
 
Drusilla Morwinyon's Avatar
 
Reputacja: 1 Drusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwu
Zamrugała zaskoczona pojawieniem się "Doktorka", przez parę sekund przyglądała mu się niepewna jak zareagować na jego niespodziewane pojawienie się, zaraz jednak uśmiechneła się dygając lekko.

- To prawda, jeśli się stąd wydostaniemy, będziemy mieli dość czasu na rozmowy...

Odparła cicho po czym ruszyła za nim, po paru chwilach ujrzała port i...
Pułapka! Wiedziałam! - była to pierwsza myślą, jaka przemkneła jej przez głowę na widok straży. Gdy miecz przebił ciało Klausa dziewczyna zachwiała się z trudem powstrzymując krzyk przerażenia i zasłoniła dłonią usta.

- Zapraszam… Zapraszam… Nadszedł czas zmian szmaciarze…
- W momencie, gdy celujący w jednego z jej towarzyszy mężczyzna odezwał się oczy szlachcianki rozszerzyły się, gdy bezgłośnie powtórzyła jego słowa. Po chwili wzięła głębszy oddech i posłała żołnierzom czarujący uśmiech, który już nie raz wyciągał ja z kłopotów - choć jak dotąd żadne z nich nie mogły mieć tak poważnych konsekwencji, jak ta sytuacja.
O, Panie, błagam pomóż mi, bym mogła dalej wiernie Ci służyć...

- Proszę, panowie... Czy nie moglibyśmy porozmawiać? Jestem pewna, że uda nam się rozwiązać to drobne nieporozumienie z korzyścią dla obu stron... - Trzeba było przyznać, że głos niemal jej nie zadrżał, mimo, że była niemal pewna, że zaraz zakończy się jej życie.
 
__________________
Co? Zwiesz dekadentami nas i takoż nasza nację?
Przyjacielu, ciężko myślisz, w innych czasach miałbyś rację.
Czyżbyś sądził, żeśmy tylko tępo w siebie zapatrzeni?
Nie wiesz, lecz to się nazywa ironia i doświadczenie.
Drusilla Morwinyon jest offline