Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2009, 18:32   #21
Sobol_WPIA
 
Reputacja: 1 Sobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znanySobol_WPIA nie jest za bardzo znany
Jonathan, William, Peter

-Miło usłyszeć że chociaż raz w życiu udało mi się kogoś porządnie przestraszyć ale nie musicie się obawiać o swoje bezpieczeństwo. Jedyną rzeczą która mogła by w jakikolwiek sposób pogorszyć wasze zdrowie jest kuchnia mojej żony, ale chyba nie jesteście tak zdesperowania by jej próbować.- Odpowiedział Jonathanowi jednocześnie z lekka złośliwie się uśmiechając .

-Co do mojego poczucia bezpieczeństwa to przywykłem do tego odkąd ożeniłem się z tym rudym potworem. Co do waszego pojawienia się pomyślałem tylko, że skoro nieszczęścia chodzą parami to musicie być rabusiami. Dość jednak o mnie. Kilka dni temu przybyło do naszej osady kilku Jaffa w towarzystwie kapłana chcieli dowiedzieć się gdzie zostały schowane wszystkie dokumenty przez kapłanów Apofisa póki jescz tu przebywli. Pod groźbą śmierci wszystkich mieszkańców miejsce ich ukrycia ujawnił nasz przywódca. Nic więcej nie wiem ale od sąsiadka plotkary poprzez żonę dowiedziałem się, że szukali dokumentów powiązanych z naszymi ruinami. Jeżeli chcecie dostać się do naszej wioski to mogę was podrzucić.-Dodał rolnik który z biegiem wypowiedzi zaczął coraz mniej przypominać wioskowego ćwierćinteligenta.
 
Sobol_WPIA jest offline