Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2009, 11:39   #86
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Szanowni Gracze,

minęły prawie dwa tygodnie od mojego ostatniego posta w sesji. Z siedmiorga graczy biorących udział w sesji odpowiedziało dwóch, a w terminie przewidzianym przez rekrutację tylko jeden. Trudno mi zaakceptować taką sytuację, dlatego poważnie zastanawiam się nad zamknięciem sesji, szczególnie, że nie jestem przekonany jak długo jeszcze potrwa ta "zadyszka. Dlatego chciałbym usłyszeć wasze deklaracje czy zamierzacie grać dalej czy też nie.

Jednocześnie chciałbym wyjaśnić parę spraw:
- nie akceptuję sytuacji w której ktoś nie odpisuje bo prowadzi własną sesję. Przypominam, że nie ma obowiązku grania u mnie...
- nie akceptuję sytuacji w której o tym, że nie odpowiecie w kolejce dowiaduję się o 23:59 przed deadlinem;
- nie akceptuję sytuacji w której gracz o tym, że wyjeżdża np.: na miesiąc informuje się mnie na dzień przed swoim wyjazdem, a przy tym nie zostawia mi żadnej instrukcji co do tego co jego postać robi mimo, że WIELOKROTNIE o to prosiłem (znacznie ułatwia mi życie);
- drażni mnie to, że muszę ganiać za wami by dowiedzieć się czy i kiedy raczycie odpowiedzieć. Napisanie jednego zdania typu, np.: "Przepraszam, że nie odpowiadam, ale mam w pracy prawdziwy sajgon" zajmuje nie więcej niż 30 s. Tyle chyba każdy znajdzie?
- wolę krótki, nie najlepszy jakościowy post od jego braku. Krótki post przeżyję, jego braku już nie...

Do środy czekam na Wasze deklaracje, uwagi, opinie jak rozwiązać "zadyszkę"

Pozdrawiam
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.
woltron jest offline