Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2009, 14:31   #88
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Ponieważ znacznej części tu osób nie chce się pisać/nie może pisać/nie ma ochoty pisać (niepotrzebne skreślić), to rozważyłbym:
1.albo przyjęcie nowych graczy, którzy dadzą dużą szansę zaangażowania się w sesję, albo
2.zamknięcie tego.
Innych rozwiązań, które by mnie satysfakcjonowały w sensie sprawiły, że pozostałbym graczem, nie widzę.

Pomysł był zaiste świetny i wydawało się, że historia na temat przenikania światów przyciągnie uwagę i wciągnie swoja historią. Niestety nie stało się tak. Zresztą GM chyba także stracił wiele chęci do tej sesji i wcale się nie dziwię, ale to także widać w jego postach.

Nikt nie może mi zarzucić, że machnąłem na ta sesję ręką, ale jeżeli widzi się wokoło brak zaangażowania, to traci się zaufanie co do poprawy stanu rzeczy. Tym bardziej, ze kwestia nie jest nowa. Bo nawet deklaracje, że będzie lepiej czy co tam, nie zastąpią rzeczywistego zapału do gry, który przecież powinien napędzać tą sesję, inaczej nawet jakiś zryw będzie chwilowym zrywem. Oczywiście, może się zdarzyć jakiś jednostkowy przestój czy coś, bo wiadomo bywa rozmaicie, ale nie może to się zdarzać często. Nie lubię brać udziału w sesjach, które powoli samoistnie padają, bo się odechciewa. Wolę jasne deklaracje. Moją deklarację przedstawiłem wyżej.
 
Kelly jest offline