Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2009, 17:10   #12
madman
 
madman's Avatar
 
Reputacja: 1 madman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemu
Myślę, że z problemem tymczasowej nieobecności MigdaELether poradzimy sobie w sposób następujący. Każdy z was przedstawi w jaki sposób widzi wasze Wu a następnie poczekamy na jej punkt widzenia po czym wybierzemy te aspekty które będą najciekawsze, lub będą się najczęściej pojawiały. Jeżeli Wu przez to zostanie w pełni ukończone dopiero jakoś po trzynastym tego miesiąca to trudno. Przecież świat się z tego powodu nie zawali.
Sesję zacznę tak jak pisałem, czyli dziesiątego tego miesiąca wkleję startującego posta. Migdał będzie musiała się po prostu sprężyć albo spóźni się jej postać nieco na wezwanie Yumiko. I to również nie jest wielka sprawa, możemy nad tym przejść do porządku dziennego. My zaczniemy tak jak planowałem.

Odnośnie Wu to jak dotąd Wasze pomysły mi się podobają. Wygląda to wszystko ciekawie i profesjonalnie. Odnoście tatuażu to również myślę, że to nieco za dużo. Nie każdy zechce znaczyć się w ten sposób. Poniekąd to trochę jak w brudnych gangach, albo co gorsze w stadzie bydła. Ale reszta, szczególnie nazwa Tenchu jest naprawdę dobra. Zgadzam się z Ayame, że pozostałe są przydługie.
Pozdrawiam i oby tak dalej.
 
__________________
D&D is a Heroic Fantasy.
Not a Peasant-oic Fantasy.
Know the difference.
Feel the difference.

Ostatnio edytowane przez madman : 05-07-2009 o 17:25.
madman jest offline