Wątek: Dziecię Chaosu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2009, 12:18   #93
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
Marius na słowa kobiety odpowiedział uśmiechem. Wiedział, że Zakon przyjmuje także kobiety. Jednakże samą walką zajmują się głównie mężczyźni.

- Przyznaje, że jestem nieco zaskoczony. Myślałem, że mam spotkać się z mężczyzną. - Przerwał na chwilę by wytrzeć twarz i włosy. - Zwą mnie Marius. Rozumiem, że z tobą miałem się spotkać? Masz dla mnie jakieś informacje?

W innych okolicznościach zapewne próbowałby przeciągnąć rozmowę. Lubił kobiety, choć żadna już nie pociągała go tak jak Oriana. Lubił towarzystwo kobiet. Z chęcią słuchał kobiecego głosu. Może dawało to mu namiastkę obecności swojej ukochanej? Może czuł się dzięki temu mniej samotny? Rozmowa z kobietą pozwalała mu na chwilę odciągnąć myśli od wspomnień. Wspomnień, które z jednej strony sprawiały mu przyjemność. Z drugiej - potęgowały uczucie pustki.

Rycerz rozejrzał się dokładnie po pomieszczeniu, w którym się znajdowali. Robił to odruchowo, przez lata służby nauczony ostrożności. Zastanawiał się co robiły w tym miejscu skrzynie. Ciekawiło go co się w nich znajduje.

- Nie możemy długo zwlekać. Pościg nie może trwać w nieskończoność.
- I... gdzie my właściwie jesteśmy? - zapytał po chwili.
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline