Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2009, 21:12   #6
Lindstrom
 
Lindstrom's Avatar
 
Reputacja: 1 Lindstrom nie jest za bardzo znany
UWAGA! UWAGA!

Za przyzwoleniem Szarleja zaprezentuję tu moją propozycję.

Otóż, żal byłby, gdyby chętni do gry w klimacie Monastyru tak po prostu, po raz kolejny, musieli obejść się smakiem. Z tego względu proponuję chętnym kolejną sesję Monastyru.

Dlaczego tu? Bo już wszyscy tu jesteśmy. Wiadomo też, że wstępnie zainteresowani jesteście tym klimatem.

Dlaczego dopiero teraz? Wcześniej rezerwowałem czas na rozgrywkę w Namiestniku. Teraz ta kwestia odpada.

Oto zaś moja propozycja:

Do tygodnia czasu tj. północy w poniedziałek 13 lipca proszę Was o zgłoszenia w tym miejscu, czy jesteście chętni. Piszcie też, czego oczekujecie od gry, ale jeszcze nie proponujcie postaci. Ograniczmy się do preferowanych krajów i profesji.
Gralibyśmy z częstotliwością jednego posta mg na tydzień i przynajmniej jednego posta na tydzień gracza. Rzecz jasna, gdy już rozgrywka się rozwinie. Na początku będzie oczywiście rozpędówka i przewiduję, że będzie to szło wolniej.

O czym będzie przygoda? Tego jeszcze nie wiem; to zależy od Was. Mam parę pomysłów, ale muszę wiedzieć, że trafią na podatny grunt, żebyście w ogóle chcieli w to zagrać. Stąd tydzień na podanie preferencji.

Ja sam preferuję rozgrywkę pełną intryg, najlepiej rozgrywanych na szczeblach państwowych. Walka, jeśli występuje, to jako tło bądź zwieńczenie intrygi. Coś pomiędzy klasycznymi "Trzema muszkieterami" a "Ostatnim władcą pierścienia". Podejrzewam, że możliwe byłyby wahania w stronę bardziej militarną bądź bardziej szpiegowską. To już zależy od Was.

W każdym razie, jeśli chcecie, to jestem gotów poprowadzić Waszej trójce. Czekam na Wasze opinie.
 
__________________
Ni de ai hao - xue xi hai shi xiu xi?
Lindstrom jest offline