Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2009, 22:31   #37
Marok
 
Reputacja: 1 Marok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hmm... Właściwie to... Nie wiem jak to zaznaczyć. Mógłbym podrasowaną współczesność, albo przyszłość z magią. Tyle, że nie wiem pod co to podpiąć. Skłaniał bym się ku pierwszemu, ale mam problemy z magią, a to nieodłącznie wiąże się z techniką (właściwie to raz się ścierają, a raz kooperują). No, a inspiracje pochodzą z różnych źródeł i nie dają mi spokoju - niedawno znalazłem bardzo ciekawy pomysł, który wpłynął na moją magię całkowicie destrukcyjnie. To po prostu niemozliwe, żeby je połączyć. Ale też z magii chciałbym zrobić coś... nieosiągalnego. No i kwestia techniki wygląda kiepsko. Nie chcę przedobrzyć, ale co rusz coś narusza mi równowagę - to za bardzo zacofane, a to zbyt wysuwa się w przyszłość. Jak znajdę jakiś sposób na sklecenie tego to chętnie się podzielę i zagłosuję konkretnie, a na razie każdy ora jak mora, czy jak to tam...?
 

Ostatnio edytowane przez Marok : 09-07-2009 o 22:16.
Marok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem