Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2009, 19:24   #9
Lindstrom
 
Lindstrom's Avatar
 
Reputacja: 1 Lindstrom nie jest za bardzo znany
Rekrutka? Niee... Dzięki, ale po co? Potrzeba mi dokładnie 3 graczy. Jeśli wszyscy będziecie chcieli, to rekrutka mija się z celem, bo przecież już mam graczy?

Tymczasem byłbym wdzięczny o nieco więcej informacji na temat ogólnych Waszych preferencji. Może pomogą w tym te pytania:

1. Jaką rolę chcesz odgrywać w świecie gry (pionek/kurier/ambasador/książę) ?- nazwy są jedynie poglądowe, bo jak widzicie różnią się stopniem autonomii i możliwością kształtowania własnych działań.

2. Jaki ma być "zasięg" kampanii (miasto/kraj/dominium) ? Innymi słowy - stacjonarna czy "powieść drogi"?

3. Jaki ma być wpływ głównej osi kampanii (głównych wydarzeń) na świat gry (żaden/mało znaczący/ istotny/"trzęsienie ziemi")? - czyli czy rzecz ma dotyczyć zajazdu na dworek sąsiada czy też odeskortowania pewnego wielce potężnego artefaktu do miejsca zniszczenia?

4. Na co liczy Wasza postać w świecie gry (chwała/wpływy/majątek/odkupienie/bohaterska śmierć/inne[wymień])?

To tyle na początek, by było na czym oko zawiesić. Piszcie. Gryzmolcie jak najwięcej i jak tylko się da na temat. Im więcej wiem, tym mniej muszę zgadywać, a tu zawsze można nie zgadnąć.

Komturze! Odezwij się proszę, bo nie wiem, czy chcesz czy nie?
 
__________________
Ni de ai hao - xue xi hai shi xiu xi?
Lindstrom jest offline