Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2009, 23:43   #32
Kondi_Rozprówacz
 
Kondi_Rozprówacz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kondi_Rozprówacz ma wyłączoną reputację
????????
Albo zakapturzony przechodził samego siebie albo lubił robić rożne głupie rzeczy by zobaczyć co się stanie - ale podstawienie mi kolesia który wygląda identycznie co ten w śnie to już krok za daleko .
Postanowiłem użyć drugiego oka , nawet jeśli nie wygląda to na pułapkę to warto sprawdzić czy Prose i jego kumple nie mają przypadkiem kilku kusz za stołem by mnie sprzątnąć .
Ręka zasłoniłem niebieskie , obraz na chwilkę ściemniał , dopiero po chwili zacząłem rozróżniać szczegóły , pierw pochodnie później postacie , dopiero po 2 minutach widziałem normalnie - całe szczęście Jan spisywał czego potrzebuje Vartyas oraz Darkel więc miałem czas .
Stróż przyniósł wody w szklankach , kątem oka zacząłem od niego - nic tylko zwykły miecz przy boku .
Jan i reszta też wyglądali normalnie , pan Prose też czysty - zakapturzony widać lubił działać mi na nerwach .
A ty Hario czego potrzebujesz - zapytał Jan pisząc ostatnią rzecz którą podyktował mu Vratyas.
Cóż
-Buty , byle skórzane , i z mocną podeszwą czeka nas szmat drogi a ja nie zamierzam odpaść w połowie drogi z tak małostkowego powodu jak uszkodzone stopy , po drugie nowego naostrzonego grot do mojej włóczni , jeśli zobaczę następnego dnia że nie jest ostry jak brzytwa to osobiście nakopie dla kolesia co miał to załatwić , tobie zresztą też bo nie dopilnowałeś
-Słucham ? - spytał Jan
-Do tego , sporo żywności , alkoholu , nowe obcęgi kowalskie , płaszcz z kapturem , kilka kocy oraz konia który taszczył by mi to wszystko .
-To wszystko ?
-Dopilnuj by grot był ostry to w zasadzie najważniejsze , no i może wodę święconą nawet jeśli nie będę miał czasu nasączyć nią grotu , to rozbicie jej na ciele jakiegoś ścierwa też będzie skuteczne .
 
__________________
"Możesz żałować tylko tego czego nie zrobiłeś "
Kondi_Rozprówacz jest offline