Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2009, 00:25   #83
enneid
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 1 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
AC. Jakby to powiedzieć... Ja przestaje widzieć swoje miejsce w tej całej dyskusji. Dlaczego? Po prostu wpasowałeś się jakoś tak przypadkiem w całkowity biegun moich przekonań natury metodologi naukowej. Innymi słowem twoje argumenty nie trafią do mnie, bo nie mogę ich uważać za poważne, a w druga stronę pewno będzie tak samo. Więc ogólnie pat.. Przykłady? Uważasz antropologów i archeologów za sektę- pewno chodzilo ci o nie o religijną ale jakiś rodzaj stowarzyszenia, który zgodnie z teorią spiskowa dziejów próbuje ukryć przed nami prawdę (oczywiście tylko rozwinąłem swoje domysły, powiedz jeśli sie mylę)... Hmm no cóż, pozostawię to bez komentarza. Dalej negujesz podstawowe metody badawcze z założenia stwierdzając że tak naprawdę niczego nie dowodzą, a teorie którymi te metody są wykonywane są po prostu bezsensowne. Hmm odeślijmy w ogóle całą technikę do lamusa bo większość osiągnięć jest naukowo-technicznych powstały właśnie na tej bazie. Uważasz teorie wielkiego wybuchu za bezsensowną, ewolucje również (a wcześniej powołujesz się na teorie o podróżach w czasie i wielowymiarowości, jakby to było takie proste, sensowne i intuicyjne i jakby w ogóle nie związane z fizyką)- no cóż tutaj też nie za bardzo jest o czym sprzeczać, raz, że nie jestem specjalistą w tych sprawach, nie skończyłem studiów, więc polemika jest bezsensowna. Mogę ci tylko zaproponować studia z tych dwóch dziedzin, wysłuchać ich argumentów, przeczytać setki publikacji naukowych na te tematy, przeanalizować wyniki badan (możne powtórzyć jakieś eksperymenty), a później wykazać ze te teorie są błędne.
Dalej uważasz że minotaury, czy jakieś byty podobne rzeczywiście istniały, nie wierząc w ogóle by takie istoty mogły powstać w wyobraźni ludzi z czasów starożytnych (jakby wyobraźnia mogła się pojawić dopiero wraz z późniejszą literaturą)- nie da sie ukryć atakuje z pełną premedytacją teorię minotarów!
 
__________________
the answer to life the universe and everything = 42

Chcesz usłyszeć historię przedziwną? Przyjrzyj się dokładnie. Zapraszam do sesji: "Baśń"- Z chęcią przyjmę kolejnych graczy!

Ostatnio edytowane przez enneid : 09-07-2009 o 00:37.
enneid jest offline