Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2009, 15:56   #85
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
AC. - widzisz, ja kiedyś też twierdziłem, że Big Bang to bujda. A tak właściwie to jesteś częścią Wielkiego Wybuchu. Nie jest tak, że "nic wybuchło i jest coś", bo Wielki Wybuch trwa nadal. To jest rozszerzanie się przestrzeni.

Już raz brałem udział w dyskusji (na innym forum i tylko dlatego nie podam linka), gdzie koleś próbował udowodnić, że ewolucja nie istnieje. W efekcie zaplątał się we własnych argumentach, zatem zapewniam - nie chcesz o tym ze mną dyskutować. Najprostszym dowodem na to, że człowiek ma z małpą wspólnego przodka jest wysoka zgodność DNA. Ale jeśli ktoś nie chce tego zauważyć, to woli sobie wierzyć w cokolwiek innego

Dlaczego nie wierzę w to, że starożytni mieli jakąkolwiek styczność z czołgami, albo helikopterami? Bo w logicznym dochodzeniu do tego trzeba by było dać zbyt dużo założeń, aby było to prawdziwe, przez co w prosty sposób maleje prawdopodbieństwo, że tak jest.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline