Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2009, 19:36   #19
Famir
 
Famir's Avatar
 
Reputacja: 1 Famir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znany
Eh... nie mam za bardzo czasu (party :3) więc ujmę tak krótko jak się da pomysł odnośnie wu.

Zostało (chyba) przegłosowane że każdy członek wu ma jakiś symbol rozpoznawczy. Ja głosuję na sygnet. Dlaczego? Bo na takim sygnecie można coś wygrawerować :3

Zostało też przegłosowane (chyba) że Wu ma mieć strukturę hierarchiczną. Fajnie więc by było jakby każdy członek Wu miał jakąś ściśle przydzieloną rolę albo zajmował się określonymi sprawami Wu. Można do tych ról podpiąć stosowną ideologie i symbolikę, która by miała odzwierciedlenie na sygnetach.

Przykład:
Osoba z symbolem ognia miała by jako główne zadanie... cóż tu mówić ogólną eksterminację wrogów Wu. Najsilniejszy i najwprawniejszy w boju

Z kolei osoba z symbolem mgły postrzegana by była jako... drużynowy manipulator... władca marionetek, który zajmuje się interesami Wu.

Oczywiście to tylko ogólnikowe przykłady, ale wiadomo o co chodzi

Ja wiem, że to pachnie anime/mangą na kilometr... a nawet milę ale nie mogłem się powstrzymać a pozatym... japonia :3

Dobra lecę świętować koniec sesji (egzaminacyjnej) - pa
 
Famir jest offline