Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2009, 18:41   #21
Lunar
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumny
Jestem pierwszą osobą, która zagłosowała na Synów Eteru.

Ano bardzo cieżko wybrać ulubioną Tradycję, zwłaszcza, że Maga lubię za różnorodność, acz jestem w stanie powiedzieć kogo lubię najmniej.

Ale wypowiem się najpierw o całej reszcie:
Chyba. Jestem zbyt rozstrojony, żeby być z Bractwa Akashic.
Hipisowscy Kultyści - to ciekawy pomysł, ale nigdy nie potrafiłbym chyba czymś takim zagrać.
Mówcy Marzeń - ciekawi, ciekawi, aczkolwiek widzenie wszędzie duchów ciężko mi odegrać. Uwielbiam Indian, acz przy tym co oferuje reszta Maga, wypadają dla mnie blado.
Eutanatos - reinkarnacja i cyklizm nigdy nie były dla mnie przyjaznymi filozofiami. Może cyklizm w luźnym pojęciu ujdzie, acz typowo hinduski rdzeń ich Tradycji, dharma i karma, nie przemawiają do mnie. Wrzucanie Widm w Zapomnienie z powodu tego, iż wydaje się im, że to dobra droga, też nie jest zbytnio szlachetne. Lubię za to hinduskie metody rozumienia energii jak np Ćakry od ktorych pochodzi starsza nazwa Tradycji.
Niebiański Chór - podoba mi się, gdyby zaaplikować go na Bliskim Wschodzie. Tak. To jest to co sugeruję. Drużyna gnostyka, muezina, księdza, popa i rabina
Porządek Hermesa - nie wyewoluowali zbytnio od starych czasów. Są na szarym końcu.
Verbena - czad. Nie podoba mi się staro-poganizm, bieganie w białych kieckach wokół ognisk i wiedźmie kociołki. To już przeszłość. Za to lubię verbenę, która wie jak zrobić dobrą ziołową.. ekhem. Znaczy, sporządza napary, kadzidełka, w jej nowoczesnym na miare końca XX wieku unosi się przyjemny zapach. Być może gdzieś chadza osobliwy kot. Okna przytłumione są zasłonami. Na ścianach wiszą, na półkach stoją: ozdoby, dziwaczne koty, figurki, osobliwości ezoteryczne. Mistycyzm jest w powietrzu.
Szarlatanka, cyganka, wróżka, szczypta każdej takiej profesji powinna być w niej. Gościnna, miła, niczym wieszczka. Można znaleźć spokój i ukojenie.
Tak. Mówię o verbenie niczym o kobiecie.
Lubię Wirtualnych Adeptów, acz mało lubię ludzi którzy ich zbyt pochopnie wybierają. Nie da się ukryć, że Cybersieć rządzi wraz z bezpośrednimi aluzjami do Matrixa, Tronu i oczywiście Neuromancera. Jako, że utożsamiam się z lwią częścią ideologii anarchistycznej, nie mogłem pozostawić ich obojętnymi. Uważają się za anarchistów cyberprzestrzeni. Ba. Ich gadżety mają wdzięczną nazwę Anarchtech. Jednak ich "anarchizm" jest czysto hakerski. Wręcz bardzo samolubny, tudzież niezgodny z myślą, nazwą (choć są tacy, co twierdzą, że to o co walczą ma być dostępne dla wszystkich). Wolność informacji, wolność dostępu. A za tym idzie wolność piractwa A ze zwykłych hakerów stają się hakerami Rzeczywistości..
Opustoszali - gotyk-punk zgodny z kliatem WoD'a. Nic dodać nic ująć. Bardzo fajni EMO.
Ahl-i-batin - idealni. W dzisiejszym świecie ich oświecenie poszło wraz z nauką, wydawać by się mogło. A przynajmniej części z nich. Dziś ich rekwizytem mogą zostać śmiałe teorie matematyczne i fizyczne, o superstrunach i innych szalonych teoriach unifikacji wszechświata, fizycznych dysput o naturze materii, przestrzeni i rzeczywistości w konsekwencji. Mój potencjalny mag Batini z pewnością byłby bardziej abstrakcyjnym matematykiem, niż fakirem z ulicy Madiny



No, ale przejdę do Synów Eteru. Są najbliżsi Unii (oczywiście nie ideologicznie), można się wyszaleć. Wszelkie pomysły związane z szalonymi wynalazkami. Ożywianie zwłok martwych poprzez potężną dawkę elektryczności, niczym Frankensteina. Bieganie z cewką tesli i palnikiem. No i wszystko, co sugeruje 4 kropa sfery materii: Transformery. Nie ma to jak mieć zmiennokształtny wóz, który lata, pływa, strzela w zależności od potrzeb.


PS - ankieta powinna mieć opcje wyboru Technokracji/inne <;
 

Ostatnio edytowane przez Lunar : 13-07-2009 o 18:46.
Lunar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem