WÄ…tek: warhammer 3ed
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2009, 13:50   #14
kowalsky85
 
Reputacja: 1 kowalsky85 wkrótce będzie znanykowalsky85 wkrótce będzie znanykowalsky85 wkrótce będzie znanykowalsky85 wkrótce będzie znanykowalsky85 wkrótce będzie znanykowalsky85 wkrótce będzie znanykowalsky85 wkrótce będzie znanykowalsky85 wkrótce będzie znanykowalsky85 wkrótce będzie znanykowalsky85 wkrótce będzie znanykowalsky85 wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Czy FFG ma doświadczenie z grami RPG? Wiem, że produkowało karcianki, ale nie wiem o żadnym systemie stworzonym przez FFG.
Hehe to nic nie wiesz o FFG

Mają własną linie RPG'ów tych papierowych, z bardziej znanych w polsce to setting do d20 "Midninght", a tu link to całej serii ich gier fabularnych(za wiele ich nie mają ale to chyba świadczy o tym, że przywiązują duże znaczenie do owych rpg'ów) :

Fantasy Flight Games [Catalog Roleplaying Games] - Leading publisher of board, card, and roleplaying games.

Może za wiele ich nie ma, ale tytuÅ‚y bardzo znane na zachodzie i dosyć czÄ™sto wykupywane na Sklep z grami REBEL.pl :: Najwiêkszy polski sklep z grami - gry rpg, gry planszowe, gry karciane i inne. W sumie też mam caÅ‚Ä… masÄ™ podrÄ™czników do DnD 3e, trochÄ™ mnie wkurzyÅ‚o, że pół roku po wyjÅ›ciu 3.0 wyszÅ‚o 3.5. w 3.5 gra bardziej jak fabularna staÅ‚a siÄ™ grÄ… bitewno-taktycznÄ… co mnie zniechÄ™ciÅ‚o do zakupu edycji 3.5. LiczÄ™, że W3 pozostanie mhrok :E i Stary Dobry (w sensie, że Å›wietnie opisany)Åšwiat
 
kowalsky85 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem