Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2009, 00:02   #4
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację


Imię: Sakura Kimimoto
Istota: Odmieniec lub Mag
Rodzaj: Sithe? (wyjątkowo ładna, posiada nieodparty urok) Eshu? (sporo podróżuje) Boggan (niewinna i skora do pomocy), ewentualnie czarodziejka Niebiańskiego Chóru (z wszystkich przedstawionych wcześniej powodów )
Natura: Opiekun
Postawa: Opiekun

Moce:


Skrzydła, będące w rzeczywistości duszą Sakury, która zawiera w sobie moc zawładnięcia czasem i przestrzenią. Jak nic Czas 5/Korespondencja5. Skrzydła te rozpadły się na pióra pamięci, z których każde jest w innym świecie i posiada inną, magiczną moc (coś nie wyszło i kobitkę paradoks trafił? )

Posiada także wielką zdolność do zjednywania sobie przyjaciół i zmiany nawet najgorszych zbirów w dobrych ludzi, co sugeruje wyjątkowy Urok, nawet jak na Fey.

Sprzęt:


Mokona Modoki- dziwna, lekkoduszna istota nazywana niekiedy białą kluchą. Stanowi Chowańca lub potężny fetysz obdarzony mocą przemieszczania się pomiędzy wymiarami.

Nie wiem jak wam, ale mi ta cała niezwykła, potężna dusza Sakury, jej dobrotliwość, fakt, iż straciła pamięć i Mokona kojarzą się z Odmieńcem (lub Magiem, który niechcący stracił avatara i teraz musi biegać po domenach, by go posklejać z kawałków )

PS. Mam nadzieję, że po tym poście nikt mnie nie zabije...
 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem