Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2009, 09:54   #72
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Z ironicznym uśmiechem Indianin skłonił się lokajowi w podzięce za szlafrok, po czym zarzucił go na grzbiet i przewiązał się w pasie, stanowczo ukrywając swe przyrodzenie.
Następnie za radą mężczyzny, który w między czasie uciekł zgorszony z pokoju, ruszył w stronę kalekiego maga i podał mu rękę.
W jego plemieniu rzadko zdarzały się kalekie dzieci, tym bardziej dorośli, lecz Matu wierzył, że każde z nich jest dzieckiem Gai w równym stopniu co jego współplemieńcy.

Nie miał więc zamiaru zostawiać Maga bez pomocy, szczególnie, że jego towarzysze niezbyt przejmowali się jego losem.
W tym samym momencie spojrzał na McAlpina i powiedział powoli, ważąc słowa:
- tak się składa, że właśnie trzymasz w ręku duchowy przedmiot. Więc można rzec że już Ci pomogłem nawiązać pierwszy kontakt. I tak się zabawnie znów składa, że jest mi w tym momencie również potrzebny przez pewne, jak to Pan powiedział - "niesprzyjające okoliczności" - sarknął wypowiadając obce słowa pełne dyplomacji, jednocześnie nie zawierające żadnej treści.

- Jestem jednak skłonny Szanownemu Panu pomóc, lecz niechże Szanowny Pan wie, że akurat jestem specjalistą od snów i przy pomocy właśnie tej "fajki" mogę wzmocnić swoje umiejętności....- słowo fajka przeszło mu dziwnym niesmakiem przez usta. Znów miał wrażenie, że mimo czczej gadaniny tych cywilizowanych ludzi, ma tak naprawdę do czynienia z osobami zacofanymi i ślepymi na życie.
Jeśli więc Mag chciał nawiązać kontakt z duchami, to już Szepcący Wiatr zadba by nie zapomniał tej wycieczki....
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.

Ostatnio edytowane przez Nightcrawler : 19-07-2009 o 10:48.
Nightcrawler jest offline