Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2009, 23:57   #23
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
Wielkiego wyboru nie mam, albo walczę sam i umieram, co nie jest świetną perspektywą na dalszy ciąg życia, albo poddaję się już po raz drugi, z drugiej strony mogę rzucić revellisem w wrogów i spróbować przebiec korytarz, co też dobrym pomysłem nie jest, właściwie nie mogę zrobić nic poza poddaniem się. Bogowie jeśli istniejecie miejcie nas w opiece.

Thorgar odwrócił się w stronę strażników, uśmiechnął się po nosem, rzucił włócznie w kąt. Zostawił sobie sztylet,

Możecie mnie zabić lecz nie stracę dumy, jednak poddam się gdyż nie będę walczył z wami sam, chyba że jest ktoś chętny do pojedynku, na ubitej ziemi, jeden na jednego, na śmierć i życie. Stawką byłaby moja wolność.
 
pteroslaw jest offline