Wątek: warhammer 3ed
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2009, 11:28   #15
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
Sprzeciwiam się

Ja lękam się 3 edycji nie dlatego że odczuwam strach przed nowym, nieznanym, a może i lepszym. Za dużo pieniędzy i czasu włożyłem w 2 edycje by ją teraz porzucić bo jakiemuś wydawnictwu nie chce się kontynuować wizji Black Library.

Przecież wszystko było piękne. Super anglojęzyczna strona internetowa WH gdzie codziennie można było znaleźć nowe przygody i aktualizacje mechaniki. Podręczniki - jeden lepszy od drugiego. Co maksymalnie pół roku wychodził jakiś nowy dodatek, który nie był próbą wyciągnięcia kasy z mojej kieszeni, a skrzynią pełną wiadomości i pomysłów na sesję. Niestety wszystko skończyło się na początku 2008 roku.

Od tamtej pory nie zobaczyłem żadnego polskiego dodatku do Warhammera oprócz Grozy w Talabhaim. Realm of Ice Queen czy Lure of the Lich Lord to dobre podręczniki jak cała reszta, ale FFG jest tylko ich wydawcą, napisała je Czarna Biblioteka.

To co napisał FFG to istna kpina z graczy i próba wyciągnięcia szmalu. Career Compedium i Shades of Empire to ścierwa niegodne uwagi i porównania do takich killerów jak Dzieci Rogatego Szczura.

Dwa lata temu grałem sobie w Warhammera wierząc że przed 2 edycją jeszcze długie lata na szczycie. A teraz patrze jak mój system umiera i nic nie mogę na to poradzić
 
Lotar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem