Wątek: Crossover
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2009, 16:25   #17
Ayame
 
Ayame's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayame nie jest za bardzo znany
Beatrice była delikatnie rzecz ujmując zdziwiona, co ewidentnie malowało się na jej twarzy. Każdy kto na nią spojrzał a nie wiedział jak wytłumaczyć skrót "WTF?" znajomym, pokazując ją (choćby i palcem, mimo, że tak nie ładnie) mógłby to zrobić w mig. Potarła oczy rękawem a następnie zawadiacko położyła dłonie na biodrach. Szlag by to. Widziała w życiu trochę więcej niż inni... No może i dużo więcej... ale co to za... No właśnie. Nie mniej nie więcej, postanowiła zadać parę pytań, bo choć z reguły wszystko miała gdzieś, to tym razem możnaby się postarać o choć odrobinę zainteresowania. Ale póki co przysłuchiwała się słowom współtowarzyszy. Super. Gdyby jeszcze tylko mogła usłyszeć, co mówią... Może faktycznie za dużo tych koncertów rockowych?
-No to ja tak z innej beki... Why us? Czy była jakaś rekruta, o której nic nie wiedzieliśmy?
-ZOSTALIŚCIE WYBRANI ZE WZGLĘDU NA WASZE UMIEJĘTNOŚCI ORAZ FAKT, IŻ USUNIĘCIE WAS Z RÓWNANIA WASZYCH ŚWIATÓW NIE ZABURZY ICH RÓWNOWAGI W KATASTROFALNY SPOSÓB.
- No dobra... Powiedzmy...- powiedziała drapiąc się w głowę.- Co mamy zrobić według ciebie? Jak to ma wyglądać, bo szczerze mówiąc zapłata na mnie czeka.
-W TYM MOMENCIE MACIE ZAPEWNIĆ ŹRÓDŁO ENERGII KTÓRE BĘDZIE POTRZEBNE DO WASZYCH PODRÓŻY I PODTRZYMYWANIA WAS W WYBRANYCH ŚWIATACH. WSPÓŁPRACA ŹRÓDŁA JEST WYMAGANA.
Półdemonia panna była niepocieszona odpowiedzią. Nie można tak po ludzku?
- Ok... A prościej, proszę? Gdzie ta energia? Jaką ma postać? I o co do diabła biega z tym źródłem?
-WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT OTRZYMACIE GDY SKOŃCZĄ SIĘ PYTANIA.
-Jaki kochany...- wymamrotała pod nosem. Następnie dodała głośniej- Mam tylko nadzieję, że wszyscy będziemy to słyszeć.
Westchnęła ciężko, kiedy stwór ją zignorował. To będzie "piękna" noc. "Piękna" i długa....
Nagle zjerzyły jej się włosy na karaku. A to do licha co jest?

Mniejsza... Wypada się choć pokrótce przedstawić.
- Beatrice, miło mi.
 

Ostatnio edytowane przez Ayame : 23-07-2009 o 16:31.
Ayame jest offline