Wątek: Crossover
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2009, 20:14   #20
Cao Cao
 
Cao Cao's Avatar
 
Reputacja: 1 Cao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie coś
Wampir przyglądał się ptaku, który osiedlił na jego nakryciu głowy. Jednak nie zdenerwował się, ze względu na słowa które to wypowiedział ptaszek... To jednak dowodzi że każde uniwersum mogło posiadać własnego Włada, aczkolwiek ta myśl nie uspokajała go myśl że Palowników mogło być więcej. To wszystko było tak dziwne, dziwne nawet dla niego, który żyje w świecie obłędu oraz wszelkich nie poprawności, było to tak nie normalne, tak mdlące że sam nie potrafił uchować spokoju... Właśnie wtedy ktoś z towarzystwa odezwał się, zaczął prawić coś o poziomach mocy, oraz czym jest... Wampira niezbyt to zaciekawiło, aczkolwiek odwrócił się w stronę mówcy. Popatrzył na niego chwilę spod okularów po czym powiedział spokojnie:

- Nie interesują mnie wasze umiejętności, nie interesują mnie również wasze nazwiska... Niema dla mnie znaczenia wasze pochodzenie, czy rozmiar buta jaki nosicie. Nie ciekawiło by mnie również wasze przemyślenie gdyby nie fakt, że to jedyny sposób - żebym odzyskał zatraconą wartość. Skoro mój wampirzy kolega odleciał wyjaśnijmy kilka zasad, kilka reguł których NIE DA się obejść, są naprawdę banalne, aczkolwiek nie wymagam żebyście od razu zrozumieli...

Alucard poprawił kapelusz, po czym zdjął okulary mówiąc:

- Najważniejsza zasad ze wszystkich. Macie absolutny zakaz dotykania mojej trumny, czym jest dokładnie oraz co się w niej znajduje jest sprawą prywatną. Służyła już za łódz oraz wyręczyła ławkę, aczkolwiek następnym razem rozwalę głowę każdej osobie która nie dotrzyma tej zasady... Druga, nie musicie o mnie nic wiedzieć, chyba że będzie taka konieczność... Jednak nie skarcę poprawnego rozmówcy... W końcu nawet Ja potrafię prowadzić konwersacje...

Po czym ponownie włożył okulary.

- Co do nazewnictwa, mówcie na mnie... Po prostu Alucard... Tylko tyle...
 

Ostatnio edytowane przez Cao Cao : 25-07-2009 o 20:32.
Cao Cao jest offline