Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2009, 17:07   #186
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Ukrywać się możemy choćby i nago. - Ay've uśmiechnęła się cierpko. - Ale ukrywanie się niczego nie rozwiąże, zwłaszcza, że nie mamy jedzenia. Roboty... - Rozejrzała się z namysłem po olbrzymiej hali i zlizała okruchy suchara z palców. - Jak rozumiem, jesteśmy w środku wielkiej, pozbawionej żywych mieszkańców dzielnicy. Kwestią ubrań zajmiemy się wtedy, kiedy będzie miał kto na nas patrzeć. I tak nie możemy biegać ulicami z gromadką dzieci w szlafrokach. Bennet może dać któremuś z was kurtkę, a mój strój, o czym na wyścigi próbowały przekonać mnie całe zastępy jedi, mimo wszystko też odbiega trochę od przyjętych kanonów.

Pochyliła się i objęła kolano ramionami, opierając na nim brodę. Na liście rzeczy niepotrzebnych maszynom, prócz ubrań i jedzenia, najwyraźniej figurowało też ciepło.

- Puśćmy kolejkę dalej, jeżeli ma być śladem, to im dalej od nas, tym lepiej. A potem proponuję poszukać drogi na powierzchnię.
 
Betterman jest offline