Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2009, 14:06   #8
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Muszę powiedzieć, iż jestem bardzo zainteresowany. Zawsze uwielbiałem klimaty postapokalipyczne oraz antyutopijne, a rok 1984 jest jedną z moich ulubionych książek. Dlatego też myślę, iż w najbliższych dniach przyślę KP. Mam nadzieję, iż Ci się spodoba i spotkamy się na sesji


Jedno pytanie:
Cytat:
Napisał brody Zobacz post
Terrapodian napisał:

Jeżeli chodzi o policję to sprawa przedstawia się następująco:
Policja to służba porządkowa zajmująca się drobnymi wykroczeniami, jak wystawiania mandatów
W takim wypadku są pieniądze? Czy wszystko jest odgórnie reglamentowane? Skoro są mandaty to z czego się je płaci?
Jak wygląda handel? Jest zakazany, czy prole prowadzą własne sklepiki?

Pozdrawiam
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline