Wątek: Skrzydlaci
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2009, 17:55   #124
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Miała dosyć tego miasta. Dziwni ludzie, dziwne wilki, stuknięci medycy, w knajpie nikt nie chciał z nią tańczyć, dzieci z przedszkola z bandą gnoju, a teraz jeszcze to.
- Zrównam to miasto z ziemią!!! – zazgrzytała zębami.
Ale nie zdążyła bo Uk zaczął bawić się w kalambury.
- Nie, nie zostawię ciebie samego! – odparła na to.
Tymczasem skierowała do Achrola;
- Nie szalej, piękny, zostań z tyłu! Nie wiem czy jak i Uk damy sobie z tym radę! Najlepiej spróbuj znaleźć pomoc!!! Poszukaj tej cholernej Beczki, a my zajmiemy to ścierwo najdłużej jak się da!!!
Asael uniosła uroczyście miecz ku niebu, wołając;
- Na potęgę Posępnej Wiśniowej Ściółki kurna!!!
Przymknęła oczy, szepcząc:
- Wietrze, usłysz mój głos, nieś mój szept!
Na wyciągniętym ramieniu Asael pojawił się sokół.
„Leć! Leć do domu Aronaxa, szukaj Kurta, Bartela i reszty! Ostrzeż ich! Spróbuj ich sprowadzić!”



Sokół wzbił się w powietrze a Asael rzuciła się do ataku, by odrąbać łeb dziadostwa.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline