Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2009, 22:43   #111
Lunar
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumny
Siergiej Bielyj

- Proszę mi wybaczyć. Jest nam wyjątkowo zimno. - przysiadł bliżej Ravny, stykając z nią swoją kurtką.
- "Ponownie naruszam twoją intymność." - pół żartem błysnął odczuciem w jej myślach.
Wyjął paralizator z przemokrzonej kurtki, trzymając go zdala od siebie. Wilgoć nie pomagała przy stosowaniu tego urządzenia. Wyciągnął go w stronę ognia.
Poleciały iskry.
Ogień rozgrzał się na dobre dając ciepło ludziom.
Wieśni nie przedstawiały się radośnie, acz.. były ciekawe. Zdecydowanie. Lecz niezbyt
- Technokracja w armii, mówicie. - mruknął cicho Siergiej. - Raczej mają wszystkie znaczki i legitymacje, których produkcje sami wymyślili. Każdy może być w ten sposób magistrem. Kwestią są pieniądze.
- Ekhm. Kontynuuj proszę. Jeśli chodzi o mnie, to nie wyciągnąłem.. jeszcze.. wiedzy od Dołmatowa. Zostawił mi pamiątkę. Kutas.
 
Lunar jest offline