Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2009, 00:06   #4
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jednak chyba trudno będzie mi się przekonać... może później. Na razie książka ta wydaje mi się zbyt naiwna.

Mam jednak inne pytanie, czy znacie jakieś atrakcyjne książki o wampirach, a raczej o ich pogromcach. Szukałbym czegoś o inkwizytorach, egzorcystach, czy współczesnych hellsingach? Dobrej literatury, w której to ta głęboka wiara staje sie równowagą do sił zła. Tylko błagam nic nazbyt naiwnego - mam taką dziwną przypadłość, iż jak coś jest nazbyt "ukoloryzowane" to zaczynam się denerwować - chyba się starzeje.

Mam nadzieję, iż znacie coś w tym stylu.
Gorąco pozdrawiam i mam nadzieję, iż coś poradzicie.
Z góry dziękuje.

PS. "Historyka" przeczytałem i muszę powiedzieć, iż znacznie bardziej podobał mi się niż A. Rice.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem