Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2006, 22:00   #28
Aegon
 
Reputacja: 1 Aegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwuAegon jest godny podziwu
Aegon

Elf ognia wyłania się z cienia drzewa.
Przyjaciele i wy, szlachetni mędrcy! Zakończmy tę jałową dyskusję i zacznijmy ją od początku, wszyscy krzyczymy na siebie i oskarżamy się nawzajem o zdradę, a przecież nasza siła tkwi w jedności! W tym czasie, kiedy my kłócimy się i stajemy się coraz bardziej różni od siebie, nasi przeciwnicy rosną w siłę, i w każdej chwili są gotowi wykorzystać nasze słabości. Nie dajmy się im, nie dajmy, powtarzam! Atakowanie i pozbawianie się ochrony na razie nie wchodzi w grę, pozostawanie w naszym schronieniu również nie jest dobrą możliwością, w tym czasie, kiedy będziemy czekać, przeciwnicy wedrą się do Puszczy, będą palić drzewa, domy i wszystko inne, co stanie im na drodze, nie pozwólmyy na to! Jednynym wyjściem pozostaje nam oddelegowanie oddziału łuczników razem z posłami do Centaurów i Morloków, by szybko zakończyć wojnę z Minotaurami, wtedy oni, przynajmniej dość bliskie nam centaury powinny się do nas przyłączyć i może wtedy uda nam się pokonać, jeśli zajdzie taka potrzeba, krasnoludy i jaszczuroludzi. Ponadto sądzę, że powinniśmy się pogodzić ze Smokami, to wielce szanowna rasa, i jeśli minotaury, czy krasnoludy, czy jaszczuroludzie nas zniszczą, kiedy tylko zapanuje jakaś jedna rasa lub kiedy zawiążą sojusz, będą nastawać na Smoki. Jeśli się z nimi sprzymierzymy, mamy szansę na zwycięstwo na wszystkich frontach. Możemy zawiązać WIELKI SOJUSZ, do którego włączymy wszystkie rasy, które zapragną pokoju. Nie możemy oczywiście włączyć do niego okrutnych minotaurów, czy innych ras, które po kryjomu będą chciały nas zniszczyć. Nie opowiadam się na temat podpaleń, ponieważ nie mam na ten temat wystarczającej wiedzy. trzeba przeprowadzić rozpoznanie na tamtych terenach. należałoby także wprowadzić specjalne oddziały do strzeżenia granicy i ogłosić wszem i wobec, że każda rasa oprócz elfów, która przekroczy skraj Puszczy z oddziałem większym niż trzy osoby, zostanie zaatakowana. To tyle, co mam do powiedzenia, i mam nadzieją, że nie będę musiał więcej martwić się o spokój na naradzie.

Kończąc mowę cofa się w cień.
 
Aegon jest offline