Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2009, 22:06   #16
DeBe666
 
DeBe666's Avatar
 
Reputacja: 1 DeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodzeDeBe666 jest na bardzo dobrej drodze
Pierdolę to. Chodź zatańczyć skurwielu.
- Kociak, zabierz ją do tego Ricks'a. Masz tu mój nóż- Ant wręczył młodemu zimny, metalowy przedmiot.
- Jeśl...Jak wrócę chcę widzieć tę damę całą i zdrową. Nie wiem jak przekonasz Ricks'a. Powiedz, że młoda jest szychą w hierarchi Schulz'a i stary później osra go gamblami, postrasz konowała nożem albo oddaj swoją nerkę. Dziewczyna ma być zdrowa. Jeśli przyjdzie Scorpion, powiedz mu, że ścigam zbiegłego lidera buców. Oczywiście pan S wyładuje całą wściekłość na tobie, ale tu znów do opowieści wkracza nóż, którym masz się obronić. Wierzę w ciebie. Odmaszeruj.

Kierowca
zostawił Kociaka na chodniku z krwawiącą dziewczyną i wgramolił się do Hummer'a. Szybko odpalił samochód i z piskiem opon rzucił się w pościg za gangerem na motorze.
Niech Scorpion mówi co chcę. Dopadne kutasa i wyduszę z niego wszystkie informację. To nie była zwykła napaść. Nikt nie jest tak głupi by ot tak robić meksyk na terytorium Schulz'a. On coś wie. Ma cel. Motyw.
 
DeBe666 jest offline