Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2009, 22:35   #111
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Jayan spojrzał z nieskrywaną aprobatą na łowcę po czym rzekł:

- Mnie nie będziesz musiał długo namawiać! Chociaż... a co jeśli one nie wyjdą z tej brei tylko schowają się głębiej? Jakiś plan awaryjny?

Czarodziej rzucił jeszcze spojrzenie na Różyczkę i na jej latającego towarzysza, po czym nie zniechęcony brakiem odzewu powtórzył propozycję:

- Może Twoje ptaszydło mogłoby polecieć na drugą stronę i sprawdzić czy w ogóle warto się tam pakować?

- Tego nie przewidziałem - przyznał tropiciel, zerkając przez ramię w stronę ziejącego odorem dołu - Niemniej jeśli tak będzie, to będziemy mogli po prostu spróbować sforsować przeszkodę w taki, czy inny sposób. W każdym razie wątpię, by paskudztwa uciekły. Z tego co wiem, śluzy to strasznie tępe stworzenia - prą jedno do przodu, nie bacząc na nic - czy to na swoje zdrowie, czy na gabaryty przeciwnika.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.
Cosm0 jest offline