Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2009, 14:52   #604
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Trochę na to zbyt późno :P.

Nie jestem alfą i omegą. Znalazłem niczego w zasadach, co nie pozwoliłoby puddingom podjąć akcję biegu. Prócz takiej drobnostki, że właściwie to one nie mają nóg. Jednak o ile ktoś udowodni cytatem i stroną, że nie mogą, będe rozpatrywał, że potrafią podjąć tą akcję.

Drużynowi siepacze stoją 3 metry od rozpadliny, Różyczka stoi znacznie bliżej, praktycznie nad dołem, bo musiała tam cisnąć tą nikczemną kanapkę. Oto z racji tego, że w końcu wypada wziąć się za sprawę jak należy, inicjatywa tej jakże kuchennej potyczki.

Czarny Pudding nr.2- 22
Jayan- 20
Diego- 18
Czarny Pudding nr.1- 17
Różyczka- 17
Tordek- 13
Tilannea- 13
Czarny Pudding nr.3-12
Wilk Diego- 11
Paskudztwo- 10
Doris- 4
Balius- 3

Qumi ma wielkiego pecha do inicjatywy. Pudding Numer 2 wypełza z dołu i próbuje walnąć Różyczkę. Nie udaje mu się. Poproszę Velo i Cosm0 o deklaracje w tym temacie. Potem rzucę na pana numer 1 i nadejdzie czas na pozostałych.
 
__________________
You don't have to believe in me.
Just believe in the Getter.
Highlander jest offline