Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2009, 19:56   #223
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
William Moorhous


Szyb wentylacyjny prowadził w dół. William jeszcze raz zerknął w jego stronę i zszedł z krzesła.

- Domyśla się pan skąd dochodzi ten dźwięk? – spytał Nico.

- Mam wrażenie, że te jęki dochodzą z dołu.William wskazał ręką podłogę laboratorium - Jesteśmy w pomieszczeniach piwnicznych. Do tej pory myślałem, że laboratorium to najniżej położone miejsce rezydencji 'Silvery'.

- Zgaduję, że podobnych rzeczy nie słyszy się tutaj często?

- Ja nigdy nie słyszałem czegoś podobnego - odparł Moorhous. - Ale przypominam sobie słowa Calla o dziwnych odgłosach, które podobno słyszał. Myślałem, że to jego wymysły.

- Ciekawi mnie dokąd prowadzi ten szyb wentylacy. Jeśli istnieje jeszcze niższy poziom pomieszczeń to zejście musi być jakoś ukryte. Nigdy nie widziałem schodów prowadzących w dół. Może powinniśmy rozejrzeć się dokładniej po laboratorium.


William wyszedł na środek pomieszczenia i zaczął rozglądać się po ścianach. Gdzie może być ukryte zejście, jeśli w ogóle istnieje. Moorhous zatrzymał wzrok na sejfie i skierował swoje kroki w jego stronę.

- Nie wiem jak państwo ale ja jestem ciekaw co zawiera? – zwrócił się z pytaniem do Nico i Jennifer wskazując na sejf i przyglądając mu się uważnie.
 
Adr jest offline